E mërkurë, vazhdon rënia e temperaturave - Bota Sot
E mërkurë, vazhdon rënia e temperaturave

Shqipëria

E mërkurë, vazhdon rënia e temperaturave

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 07:42
Lëpusha, në Kelmend të Malësisë së Madhe, vjeshtë 2018.

E mërkurë, 14 nëntor. Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave deri në mesatare  në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  6 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 2  lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore          0/16°C 

Zonat e  ulëta          2/21°C

Zonat  bregdetare   8/19°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...