Moti i keq, Kapitaneria e Durrësit thirrje peshkarexhave: Merrni masa - Bota Sot
Moti i keq, Kapitaneria e Durrësit thirrje peshkarexhave: Merrni masa

Shqipëria

Moti i keq, Kapitaneria e Durrësit thirrje peshkarexhave: Merrni masa

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 18:23
Durrës

Kapiteneria e portit të Durrësit njofton se nga mbrëmja e sotme pritet përkeqësim i motit në det të hapur.

Të mërkurën shpejtësia e erës parashikohet 55 km/h me drejtim nga juglindja dhe dallgëzimi në det do të arrijnë deri në 7 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...