Rama takon policen e plagosur, i premton operacion në Turqi - Bota Sot
Rama takon policen e plagosur, i premton operacion në Turqi

Shqipëria

Rama takon policen e plagosur, i premton operacion në Turqi

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 23:07
Rama takon policen e plagosur, i premton operacion në Turqi

Kryeministri Edi Rama takoi në spital policen e plagosur gjatë protestës së sotme para Parlamentit.

Në një video, kreu i qeverisë dëgjohet duke i premtuar nënës së Ina Nukës se vajza e saj do të dërgohet në Turqi për një operacion.

“Nesër ose pasnesër do të kryhet operacioni. Operacioni është i mundshëm, i gjatë, por gishtat rivihen dhe për një periudhë kohe rimarrin funksionin. Ju kam sjellë dhe një telefon që t’i bëjë mesazhet me gishtat e rivendosur”, tha Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...