Përmbytet Shqipëria! - Bota Sot
Përmbytet Shqipëria!

Shqipëria

Përmbytet Shqipëria!

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 22:42
FOTO, përmbytje në Sarandë dhe Durrës:

Kanë mjaftuar vetëm pak orë shi ditën e stome, që të sjellin përmbytje të mëdha në disa qytetet të vendit.

SNË fotot e mëposhtme janë pamjet nga Durrësi dhe Saranda, ku situata është mjaft e rëndë.

Ndërkohë që burime për Syri.net, bëjnë me dije se nëse edhe gjatë natës do të vijojë të bjerë shi, situata mund të agravohet edhe më tej, pasi rrezikohet edhe përmbytja e shtëpive.

FOTO, përmbytje në Sarandë dhe Durrës:

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...