Shpërthimet në Tiranë, kryeqyteti “vishet’ nga tymi i zi - Bota Sot
Shpërthimet në Tiranë, kryeqyteti “vishet’ nga tymi i zi

Shqipëria

Shpërthimet në Tiranë, kryeqyteti “vishet’ nga tymi i zi

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 12:10
Pamje nga video

Një makinë është përfshirë nga flakët në kryeqytet.

Ngjarja është shënuar në në zonën e Ali Demit. Makina e përfshirë në flakë është tip Mercedes Benz A-class

Në një video të publikuar na Balkanweb, shihet makina totalisht në flakë, ndërsa ndodhin edhe shpërthime të fuqishme të rrezikshme.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit në flakë të automjetit, por ndërkohë mes qytetarëve është përhapur panik për shkak të tymit masiv të përhapur dhe zhurmës shpërthyese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera