Ish-Kryeministri Berisha me bashkëshorten, urim i veçantë për Krishlindjen - Bota Sot
Ish-Kryeministri Berisha me bashkëshorten, urim i veçantë për Krishlindjen

Shqipëria

Ish-Kryeministri Berisha me bashkëshorten, urim i veçantë për Krishlindjen

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 12:18
Ish-Kryeministri Sali Berisha

Ish-Kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij Liri Berisha kanë uruar gjithë shqiptarët me rastin e Festës së Krishtlindjeve.

Z. Berisha ka publikuar në rrjetin social facebook, një foto me bashkëshorten me urimin për festën.

Gezuar Krishtlindjen! sb

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera