Fotot: A mund ta dalloni çfarë ka veshur Rama për Ditën e Flamurit? - Bota Sot
Fotot: A mund ta dalloni çfarë ka veshur Rama për Ditën e Flamurit?

Shqipëria

Fotot: A mund ta dalloni çfarë ka veshur Rama për Ditën e Flamurit?

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 11:49
Ilir Meta

Gjatë ceremonisë së zhvilluar në Vlorë, kryeministri Edi Rama ka dalluar sërish me veshjen e tij. Ndryshe nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, që iu përmbajtën protokollit në veshje, Rama sërish ka bërë dallim.

Duke parë fotot është e vështirë të dallosh kombinimin e Ramës, përveçse sigurohesh se veshja e tij nuk është aspak brenda protokollit.

Kjo nuk është hera e parë nga ana e Kryeministrit Edi Rama. Shpeshherë ai ka goditur me veshjet e tij, qoftë edhe me thyerjen që u ka bërë kostumeve me atlete të bardha…

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...