Vasili: Për turpin e Edi Ramës 80% e policëve kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane - Bota Sot
Vasili: Për turpin e Edi Ramës 80% e policëve kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane

Shqipëria

Vasili: Për turpin e Edi Ramës 80% e policëve kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane

Më: 25 dhjetor 2018 Në ora: 22:34
Petrit Vasili

Duke dokumentuar një dokument të publikuar në media sipas të cilit, 80% e policëve kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili shkruan se në ditët e errëta të Edi Ramës, shqiptarët janë më të pasigurt se kurrë.

Reagimi i plotë i Vasilit: 

Per turpin e Edi Rames 80% e policeve kane aplikuar per llotarine amerikane.

Per faqen e zeze te Edi Ramës 70% e familjeve te policeve jetojne nen minimumin jetik.

Ne ditët e errëta te Edi Ramës shqiptaret kane qene me te pasigurte se asnjëherë,pronat e tyre me te rrezikuara se kurre,familjet me te shqetësuara se asnje here.

Me te qetet dhe te sigurtet ne ditet e Edi Rames kane qene vetem trafikantet dhe kriminelet.

Në ditët e zeza te Edi Rames shqiptaret e kane pare lirinë,dinjitetin te neperkembur dhe policinë te demoralizuar,te varfer dhe te percmuar e neperkembur dhe jo si mbrojtjen e tyre..

Çdo dite me tej e Edi Rames eshte dite e keqe per kedo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera