Egzona shtatzënë, vesh vajzën në kuq e zi - Bota Sot
Egzona shtatzënë, vesh vajzën në kuq e zi

Mediale Vip

Egzona shtatzënë, vesh vajzën në kuq e zi

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 15:24
Egzona dhe Albatriti j

Egzona dhe Albatriti janë dy personazhe shumë të komentuara në të gjitha mediat rozë, dhe të dy kanë shumë fansa.

Ata janë të martuar dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik.

Ata kanë një vajzë, të ciln e kanë quajtur Amelia, dhe pas lindjes së saj Egzona është prapë shtatzënë.

E sot, me rastin e 28 nëntorit, Albatriti ka postuar një fotografi të vajzës, të cilën e ka veshur kuqe zi dhe e ka mbuluar me flamur kombëtar. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...