Vranët në bregdetin shqiptar - Bota Sot
Vranët në bregdetin shqiptar

Shqipëria

Vranët në bregdetin shqiptar

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 08:47
Foto ilustrim

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ketë reshje shiu me intensitet të dobët e lokal në jug të vendit. Reshje bore në qarkun e Korçës.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-lindje me shpejtësi 1-20 m/s dhe më e theksuar në bregdet.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 3-4 ballë, me lartësi vale 1.0-1.8 metra.

Temperaturat parashikohen:

Shkodër        3/12 diell

Kukës      -3/2 diell re mjegull

Lezhë             6/12 diell

Dibër       -3/2  diell re mjegull

Durrës           8/14 diell

Tiranë            4/13 diell

Elbasan          4/12 re diell

Berat  5/11 re diell

Vlorë  8/15 re diell

Korçë    2/3 re borë e dobët

Gjirokastër   6/10 re diell

Sarandë        8/15 re diell shi i dobët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...