Xhaçka i çon ushtrinë në oborr të ministrisë, Sander Lleshit - Bota Sot
Xhaçka i çon ushtrinë në oborr të ministrisë, Sander Lleshit

Shqipëria

Xhaçka i çon ushtrinë në oborr të ministrisë, Sander Lleshit

Më: 29 nëntor 2018 Në ora: 12:12
Olta Xhaçka

Qeveria dhe forcat politike të majta kanë festuar gjatë ditës së sotme ditën e Çlirmit që për ta është 29 nenotori.

Ata kanë bërë homazhe edhe në varrezat  e dëshmorëve të kombit.

Por festen me të ‘veçantë’ e ka organizuar Ministria e Mbrojtjes e drejtuar nga Olta Xhaçka e cila ma stafin e ushtrisë dhe te Ministrisë kanë organizuar një festë ceremoni në oborrin e Ministrisë së Brendshme ku pak ditë më parë është emëruar si Minsiter një ish gjeneral i ushtrisë.

Urojmë që kjo të mos këtë ndonjë lidhje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...