Surprizat e Motit/ Ja çfarë na pret javën që vjen - Bota Sot
Surprizat e Motit/ Ja çfarë na pret javën që vjen

Shqipëria

Surprizat e Motit/ Ja çfarë na pret javën që vjen

Më: 2 dhjetor 2018 Në ora: 16:19
Foto ilustrim

Edhe përgjatë javës së ardhshme do të kemi një mot të qëndrueshëm dhe aspak të zakonshme për stinën në të cilën jemi.

Meteorologët parashikojnë që dita e nesërme do të karakterizohet me vranësira në të gjithë vendin, ndërkohë që në vendet malore pritet të ketë edhe reshje shiu.

Sa i përket ditëve në vijim do të kemi një rritje të lehtë të temperaturave në të dyja ekstremet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...