Meta merr pjesë në Samitin e Klimës së OKB-së “COP24” - Bota Sot
Meta merr pjesë në Samitin e Klimës së OKB-së “COP24”

Shqipëria

Meta merr pjesë në Samitin e Klimës së OKB-së “COP24”

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 11:27
Ilir Meta po merr pjesë në Samitin e Klimës “COP24” të Organizatës së Kombeve të Bashkuara,

Presidenti Ilir Meta po merr pjesë në Samitin e Klimës “COP24” të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, që po zhvillohet në Katovicë të Polonisë.

Në këtë Samit të rëndësishëm global Presidenti Meta pritet të mbajë sot një fjalim drejtuar krerëve të shteteve dhe qeverive pjesëmarrëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...