Meta: Shqipëria mbështet Deklaratën e Silezisë për Solidaritet dhe Tranzicion të Drejtë - Bota Sot
Meta: Shqipëria mbështet Deklaratën e Silezisë për Solidaritet dhe Tranzicion të Drejtë

Shqipëria

Meta: Shqipëria mbështet Deklaratën e Silezisë për Solidaritet dhe Tranzicion të Drejtë

Më: 4 dhjetor 2018 Në ora: 11:05
Ilir Meta dhe Andrzej Duda dhe Sekretarin e Përgjithshëm të OKB, Antonio Guterres

“Shqipëria mbështet plotësisht Deklaratën e Silezisë për Solidaritet dhe Tranzicion të Drejtë”.  Këtë e ka bërë publike Presidenti i Republikës në një shenim në faqen e tij në facebook.

Ja postimi i tij i plotë:

Shqipëria mbështet plotësisht Deklaratën e Silezisë për Solidaritet dhe Tranzicion të Drejtë.

Shumë falënderime për Presidentin e Polonisë, z.Andrzej Duda dhe Sekretarin e Përgjithshëm të OKB, z.Antonio Guterres, për lidershipin dhe angazhimin e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...