E hënë, priten reshje të dendura shiu dhe borë në lartësitë - Bota Sot
E hënë, priten reshje të dendura shiu dhe borë në lartësitë

Shqipëria

E hënë, priten reshje të dendura shiu dhe borë në lartësitë

Më: 10 dhjetor 2018 Në ora: 08:13
Foto

Fillimi i javës, 10 dhjetor 2018:  moti do të jetë me  vranësira mesatare deri të dendura, me reshje shiu dhe reshje bore në zonat malore në lartësitë 800-1000 metra mbi nivelin e detit. 

Era do të jetë me intesi

Valëzimi do të  jetë i forcës 6 me  lartësi  vale 1,5 deri në 2,5 metër  në det  të hapur. 

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore          2/8°C 
Zonat e  ulëta           7/15°C
Zonat  bregdetare    8/17°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...