Ja si Rama po tenton të blejë protestën e studentëve - Bota Sot
Ja si Rama po tenton të blejë protestën e studentëve

Shqipëria

Ja si Rama po tenton të blejë protestën e studentëve

Më: 16 dhjetor 2018 Në ora: 20:13
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama po tenton të blejnë protestën e studentëve. Ka qenë ish-kryeministri, Sali Berisha, i cili ka publikuar në rrjetet sociale mesazhet e studentëve të cilët denoncojnë përpjekjet e Ramës për të blerë protestën.

Ja postimi i ish-kryeministrit Berisha:

Vazhdojnë përpjekjet primitive të Edvinit për blerjen e studenteve dhe çarjen e protestës së tyre.

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb

 “Përshëndetje Doktor

Edhe tek Arkitektuara po tentohet të blihen studentët (disa u shiten) pikërisht aty duan ta çajnë protestën aty ku ajo nisi. Palo decani i arkitekturës që duhet shkarkuar i pari në atë shkollë po blen studentët me urdhër të Rama-Veliajt”, shkruan studenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat