Studentët thirrje për qytetarët: Kush është shqiptar të vijë nesër në protestë - Bota Sot
Studentët thirrje për qytetarët: Kush është shqiptar të vijë nesër në protestë

Shqipëria

Studentët thirrje për qytetarët: Kush është shqiptar të vijë nesër në protestë

Më: 16 dhjetor 2018 Në ora: 22:56
Foto nga protesta

Studentët u kanë bërë sërish thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë që ti bashkohen ditën e nesërme protestës së tyre. Në deklaratën e sotme studentët janë shkrehur të vendosur se do ti shkojnë deri në fund kauzës së tyre.

Ata deklarojnë se dialogu i vetëm mes tyre dhe kryeministrit Edi Rama është plotësimi i 8 kërkesave.

‘Kush është shqiptar të vijë nesër në protestë’, deklarojnë studentët në thirrjen e tyre drejtuar qytetarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...