Anduena apo këngëtarja e njohur me skijim

Skijim

Anduena apo këngëtarja e njohur me skijim

Nga: K. G. Më: 29 dhjetor 2019 Në ora: 18:22
Anduena apo këngëtarja e njohur më skijim

E do skijimin! E do borën.

Këngëtarja e mirënjohur Anduena Tahiri është ngjitur në Qendrën e Skive në Brezovicë dhe po kënaqet me ambientin dhe me borën që ka rënë gjatë këtyre ditëve. 

Ajo pas shumë sfidave që pati në prag të festës së Vitit të Ri, shijon edhe Brezovicën.

Sigurisht në Brezovicë është me djalin e saj simpatik apo reperin më të ri Enzo, pa e harruar edhe bashkëshortin e saj Albanin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat