Sportisti i Kosovës është vaksinuar kundër koronavirusit

Skijim

Sportisti i Kosovës është vaksinuar kundër koronavirusit

Nga: K.G. Më: 8 janar 2021 Në ora: 14:40
Sportisti i Kosovës është vaksinuar kundër koronavirusit

Skiatori më i mirë i Kosovës, që jeton dhe vepron në Austri, Albin Tahiri, është vaksinuar kundër Covid 19. 

Ai ka bërë të ditur përmes një postimi të tij në facebook, se është vanksinuar.

“Më në fund nuk kam pse të shqetësohem më. Nëse rastësisht bie në buzë të tokës, ata mund të më gjejnë tani”, ka shklruar Tahiri.

Ai është duke u përgatitur për garat që e presin në disiplinat e ndryshme, me synime që të shënojë rezultate sa më të mira.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat