Halil Kastrati jep një lajm të kobshëm, vdes vajza që ishin mobilizur të gjithë për t’i ndihmuar - Bota Sot
Halil Kastrati jep një lajm të kobshëm, vdes vajza që ishin mobilizur të gjithë për t’i ndihmuar

Sociale

Halil Kastrati jep një lajm të kobshëm, vdes vajza që ishin mobilizur të gjithë për t’i ndihmuar

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 15:51
Halil Kastrati

Humanisiti Halil Kastrati ka njoftuar se ka vdekur vajza nga Shkupi për të cilën ishte mobilizuar një numër i madh për ta shëruar.

Kastrati tha se vajza ka vdekur gjatë ditës së sotme.

“Vajza ishte jetime dhe jetonte vetem me nenën te daja, sepse i kishte vdekur edhe babai”, shkruan Kastrarti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...