Kërkohet ndihmë për shërimin e Labinot Maxharraj - Bota Sot
Kërkohet ndihmë për shërimin e Labinot Maxharraj

Sociale

Kërkohet ndihmë për shërimin e Labinot Maxharraj

Më: 31 korrik 2019 Në ora: 22:30
Labinot Maxharraj

Familjarët e Labinot Maxharraj kanë kërkuar ndihmë financiare nga qytetarët për shërimin e djalit të tyre.

Labinot Maxharraj, 36-vjeçar është diagnostikuar me dëmtimin  e rëndë të mëlçisë (Carcinoma Hepatocelularis In Loco Cirrhotica Varices Oesphagei gr. II-III)

Trajtimi i sëmundjes duhet të bëhet jashtë Kosovës, dhe kostot janë të larta dhe të përballueshme për familjen e Leotrim Maxharraj.

Të gjithë ata që mund ta ndihmojnë Leotrim Maxharrajn, më poshtë mund t’i gjejnë të dhënat:

Llogaritë bankare:

Labinot Maxharraj – nr. i llogarisë ne TEB-banka: 2014000158290989

Lirind Maxharraj – nr. i llogarisë ne ProCredit Bank:1135000761010198
IBAN ( account no): XK051135000761010198
SWIFT (BIC) CODE: MBKOXKPRXXX

Numrat e kontaktit:
Merita Berisha, (+383) 044-463-049
Lirind Maxharraj, (+383) 044-567-321

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...