E dhimbshme/ Para një jave u nis në Turqi për shërim, vdes 25 vjeçari nga Lipjani - Bota Sot
E dhimbshme/ Para një jave u nis në Turqi për shërim, vdes 25 vjeçari nga Lipjani

Sociale

E dhimbshme/ Para një jave u nis në Turqi për shërim, vdes 25 vjeçari nga Lipjani

Më: 26 maj 2020 Në ora: 19:26
Sejdi Smajli

Sejdi Smajli nga komuna e Lipjanit, para një jave u nis për mjekim jashtë vendit.

Por, 25 vjeçari s’ka mundur të luftojë me sëmundjen e rëndë. Mediat lokale njoftojnë se i riu ka ndërruar jetë.

Sejdiu ishte diagnostifikuar me Leukemi Akute dhe shërimi i tij në Turqi ishte shpresë për familjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat