26 vjeçarit nga Suhareka po i duhen veç edhe 5 mijë euro për shërim

Sociale

26 vjeçarit nga Suhareka po i duhen veç edhe 5 mijë euro për shërim

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 20:13
Alban Gashi

Alban Gashi 26 vjeçar nga Suhareka vuan nga një sëmundje e rëndë, osteolyticum partis disralis tibiae 1.sin. dhe për trajtimin e tij nevojitën 20 mijë e 500 euro, shumë të cilën familja nuk e posedon.

Familjarët e tij bëjnë të ditur se një spital në Kosovë iu ka bërë zbritje prej 10 mijë eurove për ta kryer operacionin.

Për Albanin tashmë po duhen vetëm edhe 5 mijë euro.

Për Albanin i cili është edhe baba, mjetet financiare mund t’i dërgoni në llogarinë e hapur në RaiffeisenBank: IBAN:XK051501001020578739

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat