Pacolli kërkon urgjentisht dozë gjaku me këtë grup që e ka kaluar Covid-19

Sociale

Pacolli kërkon urgjentisht dozë gjaku me këtë grup që e ka kaluar Covid-19

Më: 20 mars 2021 Në ora: 20:30
Foto ilustrim

Personat që kanë grupin e gjakut B Pozitiv dhe me minimum 50+ antitrupa, kërkohet urgjentisht t`i dalin në ndihmë një qytetareje.

Vlora Fejzullahu-Pacolli, qytetare e Kosovës, iu ka drejtuar të gjithë atyre që kanë mundësi të i dalin në ndihmë.

AJo ndihmë kërkoi  përmes një shkrimi në Facebook.

Informacionet e plota mund ti gjeni këtu:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat