Rrëfehet gruaja me fëmijë e braktisur nga burri. Ja kush me doli në ndihmë - Bota Sot
Rrëfehet gruaja me fëmijë e braktisur nga burri. Ja kush me doli në ndihmë

Sociale

Rrëfehet gruaja me fëmijë e braktisur nga burri. Ja kush me doli në ndihmë

Më: 9 tetor 2017 Në ora: 12:58
Pamje nga emisioni

Fikrija e braktisur nga burri tregon se çka i dhuroi dhe si i doli në ndihmë Halil Kastrati.

Nga minuta e 45 mund ta shikoni videon se çka rrëfen gruaja.

Shiko Videon:

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera