Skandaloze: Studentja nga Kosova duke marrë kokainë në fakultet - Bota Sot
Skandaloze: Studentja nga Kosova duke marrë kokainë në fakultet

Sociale

Skandaloze: Studentja nga Kosova duke marrë kokainë në fakultet

Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 23:54
Studentja

Nje video skandaloze po shperndahet me te madhe ne facebook, ku nje vajze e re dyshohet se eshte duke konsumuar mjete narkotike.

Shkolla është institucion edukativ-arsimor veprimtaria e të cilit është:
Mësimdhënia aktive intelektuale nëpërmjet të nxënit gjatë gjithë jetës;

Përvetësimi i njohurive shkencore dhe artistike me karakter nacional dhe botëror;

Zhvillimi tek nxënësit etj.Por si duket shkollat tona nuk po i kryejn me keto funksione.

Ne videon me posht do shihni aktin e tmerrshem te ksaj vajze….

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera