Plaku 104 vjeçar: Buka e misrit dhe bylmeti më kanë bërë mirë! - Bota Sot
Plaku 104 vjeçar: Buka e misrit dhe bylmeti më kanë bërë mirë!

Sociale

Plaku 104 vjeçar: Buka e misrit dhe bylmeti më kanë bërë mirë!

Më: 9 dhjetor 2017 Në ora: 19:00
Nazim Neziri

Ai ka shëndet të mirë dhe ende ka ngrohtësinë dhe fisnikërinë për të dhënë këshilla të mira

Në fshatin Remnik të Vitisë, jeton njeriu më i moshuar në Kosova Nazim Neziri që eshte lindur në vitin 1914.

Ai ka shëndet të mirë dhe ende ka ngrohtësinë dhe fisnikërinë për të dhënë këshilla të mira, për njerëzit për rreth dhe për të ardhmen e vendit.

Buka e misrit dhe bylmeti më kanë bërë të ndihem mirë edhe në ketë moshë rrëfen Neziri.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera