Ta ndihmojmë Gentiana Qafleshin, ajo vuan nga një sëmundje e rëndë - Bota Sot
Ta ndihmojmë Gentiana Qafleshin, ajo vuan nga një sëmundje e rëndë

Sociale

Ta ndihmojmë Gentiana Qafleshin, ajo vuan nga një sëmundje e rëndë

Më: 30 janar 2018 Në ora: 12:37
Gentiana Qafleshi

Gentiana Qafleshi, nga fshati Bellobrad, Komuna e Dragashit,është prekur nga një sëmundje, që për mjekimin e së cilës familja e saj nuk ka mundësi ta mbulojë.

Gentiana vuan nga Pantycopenia apo anemia hipoplastike dhe për mjekimin e saj duhen 150 mijë euro.

Të gjithë ata që duan ta ndihmojnë vajzën nga Dragashi, këtë mund ta bëjnë në xhirollogarinë bankare:

1502011000673852, në Raiffaisen Bank ose mund ta kontaktojnë babain e saj, Ismet Qafleshi,

në numrin e telefonit 044-519-380.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat