Historia tronditëse/ E strehoi në shtëpi, 20-vjeçarja i merr burrin gruas nga Tirana - Bota Sot
Historia tronditëse/ E strehoi në shtëpi, 20-vjeçarja i merr burrin gruas nga Tirana

Sociale

Historia tronditëse/ E strehoi në shtëpi, 20-vjeçarja i merr burrin gruas nga Tirana

Më: 11 mars 2018 Në ora: 19:18
Vera tregon historinë e jetës së saj.

Rubrika “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare” vijoi me historinë e jetës së Verës, protagoniste edhe në pjesën e parë të rubrikës, dhe marrëdhënies së veçantë me djalin e saj. Vera ka kaluar një jetë plot pengesa dhe ngjarje që kanë shënjuar jetën e saj.

Por përveç mbështetjes së bashkëshortit të saj Eqeremit ajo ka pasur të pandarë edhe djalin e saj të vogël Gertianin.

Vera tregon historinë e jetës së saj: Më fejuan prindërit që në moshë të vogël. U njoha me burrin në moshën 14 vjeçe dhe ai më mbushi mendjen më  rrëmbeu. Unë me origjinë jam nga fshati Ndroq i Tiranës, dhe u martova në fshatin Romanat të Durrësit.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat