Gruaja nga Gjakova që i dhuroi veshkën burrit - Bota Sot
Gruaja nga Gjakova që i dhuroi veshkën burrit

Sociale

Gruaja nga Gjakova që i dhuroi veshkën burrit

Më: 22 mars 2018 Në ora: 20:56
Lumnije Prushi nga Gjakova me burrin e saj

Lumnije Prushi nga Gjakova i ka dhuruar veshkën burrit të saj Hasanit. Ajo punon nga dymbëdhjetë orë në ditë dhe paratë kryesisht i shpenzon për ilaçe.

Lumnija thotë se dializa është e mundimshme prandaj askush nuk duhet të hezitojë ta shpëtojë një jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat