Katër vite më parë kërkonin të holla për shërimin e saj, sot Eljesa ka një pamje tjetër - Bota Sot
Katër vite më parë kërkonin të holla për shërimin e saj, sot Eljesa ka një pamje tjetër

Sociale

Katër vite më parë kërkonin të holla për shërimin e saj, sot Eljesa ka një pamje tjetër

Nga: Bota sot Më: 25 gusht 2018 Në ora: 09:03
Eljesa

Katër vite më parë ishte nisur për të gjetur shërim, ndërsa sot pamja e saj ndryshon plotësisht. Vajza bukuroshe me emrin Eljesa, para katër vitesh ishte nisur drejtë spitalit me ndihmën e shumë bamirësve që iu gjetën me të holla, ndërsa ajo sot gëzon shëndet të plotë.

Disa foto të saj janë postuar në faqen e saj, ku bëhej thirrje për ta ndihmuar atë.

Postimi i plotë:

Sot 4 vjet Eljesa kishte nje pamje krejte tjeter,

Falenderimi i takon Allahut si dhe te gjithe atyre qe nje menyre apo tjeter na ndihmuan dhe sot Eljesa gezon nje shendet mjafte te mire, Thank you ???? e gjithe familja ime si dhe Blerina Osmani Blerim Shabani Burim Shabani si dhe shum e shum te tjere

Edhe nje here Faleminderit me Antigonë Hyseni./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera