Familja Gashi nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj

Sociale

Familja Gashi nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 10:07
Elvira Gashi

Ka mbetur e shtrirë dhe vetëm në mëshirën e vajzës, 13-vjeçare.

Derisa vuan nga sëmundja e rëndë, nëna 34-vjeçare që nuk po gjen shërim në Kosovë, e ka edhe hallin e tre fëmijëve të saj, që nuk kanë bukë për t’u ngopur.

Kjo është gjendja e rëndë e familjes katër-anëtarëshe të Elvira Gashit nga Gjakova, të cilës i duhet ndihmë urgjente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat