Sportistja e shokuar, u sulmova për një natë seksi - Bota Sot
Sportistja e shokuar, u sulmova për një natë seksi

Sporti

Sportistja e shokuar, u sulmova për një natë seksi

Më: 27 shkurt 2019 Në ora: 11:14
Ingrid Oliveira

Ingrid Oliveira ka dashur të japë versionin e saj lidhur me skandalin e shpërthyer gjatë Olimpiadës “Rio 2016”, ku notarja përfaqësonte skuadrën olimpike të Brazilit në disiplinën e hedhjes nga trampolina.

Mediat në atë periudhë zbuluan se 22-vjeçarja kishte përzënë nga dhoma shoqen e saj Xhovana Pedrozo për të kaluar natën me Pedro Gonçalves, pjesëmarrës në garat me kanoe. Pedrozo denoncoi gjestin në Komisionin Teknik Federal dhe si rrjedhojë Ingrid u dëbua nga fshati olimpik.

“U bombardova nga e gjithë bota”, është shprehur braziliania. “Më kanë propozuar madje që të realizoj skena pornografike. Humba çdo punë që mund të bëja. Çfarë nuk kanë sajuar për mua… E për çfarë?

Sepse bëra seks me dikë dhe u zbulua nga të tjerët. Njerëzit duhet të dinë se në Olimpiadë kjo është krejt normale: prezervativët në fshatin olimpik hidhen ngado. Nuk bëra seks një natë para garës sime apo të Pedros, por në një natë dosido…”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...