Melos Gashi dhe Elton Musliu, të bronztë - Bota Sot
Melos Gashi dhe Elton Musliu, të bronztë

Sporti

Melos Gashi dhe Elton Musliu, të bronztë

Nga: K. G. Më: 6 prill 2019 Në ora: 15:47
Melos Gashi dhe Elton Musliu, të bronztë

Në faqen e Federatës së Karatesë së Kosovës, bëhet e ditur për suksesin e dy garuesve të tyre. “Lajme te mira nga Kampionati i Mediteranit që po mbahet në Antalia të Turqisë.

Melos Gashi dhe Elton Musliu, të bronztë.

Këtë e arritën në kategorinë e kadetëve mbi 70 kilogram”, bëhet e ditur nga Federata e Karatesë e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...