Herolind Nishevci: ‘Bota sot’ është gjithmonë afër sportistëve  - Bota Sot
Herolind Nishevci: ‘Bota sot’ është gjithmonë afër sportistëve 

Sporti

Herolind Nishevci: ‘Bota sot’ është gjithmonë afër sportistëve 

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 15:25
Herolind Nishevci: ‘Bota sot’ është gjithmonë afër sportistëve 

Karateisti Herolind Nishevci, fituesi i medaljes së bronztë në Kampionatin Botëror në vitin 2016, anëtar i kombëtares së Kosovës dhe i KK Ipponi nga Prishtina, ka fjalë miradije për gazetën kombëtare “Bota sot” dhe e uron për 24 vjetorin e saj. 

“’Bota sot’ është gjithmonë në përkrahje të sportistëve e sportisteve dhe uroj 24 vjetorin e saj. 

Urime edhe shumë vite të tjera, gazetë që është gjithmonë afër sportistëve”, tha Nishevci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...