Beqiraj do të ndajë drejtësinë në sfidën Gjermani-Rumani - Bota Sot
Beqiraj do të ndajë drejtësinë në sfidën Gjermani-Rumani

Sporti

Beqiraj do të ndajë drejtësinë në sfidën Gjermani-Rumani

Nga: K. G. Më: 29 qershor 2019 Në ora: 11:18
Beqiraj do të ndajë drejtësinë në sfidën Gjermani-Rumani

Gjyqtari më i mirë në Kosovë, Jeton Beqiraj, është shembull për të gjithë se si referohet dhe si rrjedhojë e kësaj ka kohë që është edhe gjyqtar ndërkombëtar i pingpongut.

Ai sot do të ndajë drejtësinë në përballjen mes Gjermanisë dhe Rumanisë, në Lojërat Evropiane Minsk 2019.

Ky ballafaqim zhvillohet nga ora 13:00 dhe është finale ekipore, ku luftohet për medaljen e artë!

Është një privilegj për Beqirajn por edhe madhështore për vet shtetin e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...