Guardiola zbulon listën e skuadrës për ndeshjet parasezonale - Bota Sot
Guardiola zbulon listën e skuadrës për ndeshjet parasezonale

Sporti

Guardiola zbulon listën e skuadrës për ndeshjet parasezonale

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 19:11
Guardiola

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka zbuluar listën me emrat e ftuar për ndeshjet parasezonale.

Manchester City do të synojë që të mbrojë titullin e Premierligës dhe të bëjë edhe më mirë në Ligën e Kampionëve në edicionin e ardhshëm.

Për këtë, ata tashmë kanë filluar përgatitjet dhe në Hong Kong do të luajnë disa ndeshje miqësore.

Për këtë turne të skuadrës, Guardiola ka zbuluar se cilët janë emrat që do të udhëtojnë.

Në listë mungon emri i Phil Foden, i cili do t’i bashkohet skuadrës në Hong Kong.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...