Feronikeli luan nesër ndeshjen e kthimit për kualifikimet e LK, ja ku mund t’i gjeni biletat - Bota Sot
Feronikeli luan nesër ndeshjen e kthimit për kualifikimet e LK, ja ku mund t’i gjeni biletat

Sporti

Feronikeli luan nesër ndeshjen e kthimit për kualifikimet e LK, ja ku mund t’i gjeni biletat

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 15:48
Foto

Kampionët e Superligës së Kosovës në futboll, Feronikeli, nesër kanë një test shumë të rëndësishëm.

Skuadra drenicase do të përballet me uellsianët e The Nes Saints (TNS), në stadiumin e qytetit të Prishtinës, ‘Fadil Vokrri’.

Kjo do të jetë ndeshja e kthimit, pas barazimit 2:2 në Uells, dhe skuadra kosovare ka nevojë për përkrahjen e publikut.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e skuadrës së Feronikelit rreth pikave të shitjes së biletave si dhe çmimet për sektoret.

Biletat për ndeshjen, Feronikeli – The Neë Saints, do të dalin në shitje të hënën, prej orës 10:00 – 18:00.

Këto janë pikat e shitjes së biletave:

Prishtinë: Dy pika, në stadiumin “Fadil Vokrri”

Drenas: Një pikë në sheshin “Fehmi Lladrovci” dhe një pikë në “Restaurant Dijamant”

Komoran: Një pikë në “Restaurant Dijamant”

Çmimet e biletave janë këto:

Veri dhe Jug: 3 Euro

Lindje: 5 Euro

Perëndim: 10 Euro

VIP: 15 Euro

Presidenti i Feronikelit, z.Naser Ramaj, ka vendosur që të dhurojë 3000 bileta falas, për të gjithë ata që duan të jenë në stadium.

Biletat falas do të jepen të martën, prej orës 09:00 – 12:00, në pikat shitëse të lartcekura dhe do të jepet vetëm një biletë për person.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...