Nënshkruhet kontrata e parë e sponsorizimit në sport - Bota Sot
Nënshkruhet kontrata e parë e sponsorizimit në sport

Sporti

Nënshkruhet kontrata e parë e sponsorizimit në sport

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 06:50
Foto ilustrim

Dy ditë pas hyrjes në fuqi të Ligjit për Sponsorizim, në fushën e kulturës, rinisë dhe sportit, sot do të nënshkruhet kontrata e parë e sponsorizimit në sport.

Ceremonia e nënshkrimit organizohet nga Komiteti Olimpik i Kosovës dhe mbahet në objektin e Kompanisë së teknologjisë “Gjirafa.com”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat