Këtij klubit po i martohet sportistja më e mirë në Kosovë! Trajneri e kallë... - Bota Sot
Këtij klubit po i martohet sportistja më e mirë në Kosovë! Trajneri e kallë...

Sporti

Këtij klubit po i martohet sportistja më e mirë në Kosovë! Trajneri e kallë...

Nga: Kemajl Goca Më: 9 gusht 2019 Në ora: 13:26
Këtij klubit po i martohet sportistja më e mirë në Kosovë! Trajneri në festë

Festë për klubin e hendbollit Istogu, të cilës po i martohet lojtarja më e mirë, Elma Kameri! 

Image

Edhe në faqen e klubit u zyrtarizua martesa e hendbollistes së tyre, me të cilën kanë kurorën e dyfishtë, titullin dhe Kupën e Kosovës. Kurora e tretë për Elmën tani është martesa!  

“Sot po martohet hendbollistja më e mirë e Kosovës, Elma Kameri më Leotrim Balaj nga Istogu, KHF Istogu qiftit te ri iu dëshiron jetë të gjatë e të lumtur”, shkruan në faqen e klubit Istogut.

Në mes vajzave shihet edhe trajneri më i mirë në Kosovë, Faruk Shala, i cili është fort i gëzuar dhe e kallë festën në shenjë respekti për kontributin që ka dhënë lojtarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...