Çfarë po bën sportistja e Kosovës? - Bota Sot
Çfarë po bën sportistja e Kosovës?

Sporti

Çfarë po bën sportistja e Kosovës?

Nga: K. Goca Më: 15 gusht 2019 Në ora: 11:22
Çfarë po bën sportistja e Kosovës?

Karateistja më e mirë në Kosovë, Fortesa Orana, anëtare e kombëtares së Kosovës, mbush bateritë për sfidat e reja. 

Image

Çfarë po bën Fortesa? 

“Test Fizik nga Klinika e Specializuar @ PhysioMiracle”, shkruan Fortesa. 

Karateistja nga Gjilani pretendon që të përgatitet sa më mirë dhe të luftojë për medalje evropiane e botërore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...