Zeqiri fiton Kampionatin e parë të Kosovës në Triathlon - Bota Sot
Zeqiri fiton Kampionatin e parë të Kosovës në Triathlon

Sporti

Zeqiri fiton Kampionatin e parë të Kosovës në Triathlon

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 15:56
Zeqiri fiton Kampionatin e parë të Kosovës në Triathlon

Atletja Rita Zeqiri ka triumfuar në Kampionatin e parë të Kosovës në Triathlon.

Zeqiri ka kryer garën prej 750 metrave në not, 20 kilometra biçikletë dhe 5 kilometra vrapim.

Në një postim në Facebook, Zeqiri ka publikuar një foto ku shihet në podium derisa mban trofeun në duar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...