Nuk përmbahet, nga deti tërbon fansat

Sporti

Nuk përmbahet, nga deti tërbon fansat

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 14:59
Nuk përmbahet, nga deti “tërbon” fansat

Nuk përmbahet, pozat nga deti “tërbojnë” fansat. Sërfistja italiane, Ludovika Robaudo, edhe pse 31 vjeç, vazhdon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale.

Image

Gjysmë italiane dhe gjysmë kroate, ajo e ndan kohën e saj mes Xhenoas, Milanos dhe mijëra udhëtimeve nëpër botë.

Pasionet e saj më të mëdha janë sërfi, që i jep mundësinë të shkojë në destinacione ekzotike, si edhe moda.

Fotot e saj me kostumin e sërfit kohët e fundit, i kanë bërë fansat e saj të çmenden pas formave të 31-vjeçare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat