Tërbon rrjetin me linjat e saj - Bota Sot
Tërbon rrjetin me linjat e saj

Sporti

Tërbon rrjetin me linjat e saj

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 12:37
Tërbon rrjetin me linjat e saj

Demi Roz është ndër modelet më të suksesshme dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

24-vjeçarja nga Birmingami regjistron më shumë se 10 milionë fansa në “Instagram”, të cilët admirojnë bukurinë dhe hiret e saj.

Demi njihet gjithashtu për pasionin që ka për futbollin, ku në të shkuarën është shprehur se bën tifo për skuadrën e Real Madridit. 

Tërbon rrjetin me linjat e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...