Kur i dhemb të fortit të Kosovës, kështu i prishet fytyra! Tregon se e kapi paniku - Bota Sot
Kur i dhemb të fortit të Kosovës, kështu i prishet fytyra! Tregon se e kapi paniku

Sporti

Kur i dhemb të fortit të Kosovës, kështu i prishet fytyra! Tregon se e kapi paniku

Nga: K. Goca Më: 21 shtator 2019 Në ora: 15:05
Kur i dhemb të fortit të Kosovës, kështu i prishet fytyra! Tregon se e kapi paniku

I forti i Kosovës, Bujar Muli, kur i dhemb këmba, kështu edhe i prishet fytyra siç shihet në foto që kemi siguruar nga disa të afërt të tij. Muli kishte probleme me ligament dhe ka shkuar për të trajtuar.

Ai njihet me ngritjen e peshave të rënda dhe që ndal veturën me duart pavarësisht se sa i jep gaz. 

“Edhe unë si plot mërgimtar tjerë, pata fatin të lëndohem në vendin tonë (ligamentin e këmbës së djathtë), duke e marr parasysh kushtet në Kosovë dhe medicinën rashë në panik se çka do të bëhet tash.

Por fatmirësisht unë u binda se vetëm kushtet janë ato qe mungoj e jo medicina, fiziterapeuti Hashim Fazliu me ndihmoj shumë dhe me qetësoj duke me bind që edhe në Kosovën tonë ka mjek dhe fizioterapeuta te shkëlqyer!!!

Të gjithë sportistëve që keni problem me muskuj ju këshilloj te vizitoni Hashim Fazliun ekspertin për fizioterapi”, shkruan Muli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...