Ganiu ndryshon shumë, kështu ishte në vitin 1979, e kështu është tani - Bota Sot
Ganiu ndryshon shumë, kështu ishte në vitin 1979, e kështu është tani

Sporti

Ganiu ndryshon shumë, kështu ishte në vitin 1979, e kështu është tani

Nga: Kemajl Goca Më: 22 maj 2020 Në ora: 16:20
Gani Mahalla në vitin 1979

Nuk e ka mjekrën simpatike të vitit 1979! Ka ndryshuar goxha shumë ish karateisti i mirënjohur Gani Mahalla dhe trajner aktual i klubit të karatesë Kastrioti nga Ferizaj.

Si familje njihen për kontribut të madh jo vetëm në aspektin sportiv në vitet e 90-ta por edhe në çështje kombëtare!

Gani Mahalla në vitin 1979 vërtet kishte një pamje të hareshme për publikun, me mjekër e frizurë atraktive, ndërsa sot ka ndryshuar shumë me pamje! 

Image

Një tjetër Gani, me kravatë dhe jo sikur në fund të viteve të 70-ta me mjekrën e famshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat