Moderatorja shqiptare provokon, ja kë e la pa frymë - Bota Sot
Moderatorja shqiptare provokon, ja kë e la pa frymë

Sporti

Moderatorja shqiptare provokon, ja kë e la pa frymë

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 22:47
Alesia Bami

Moderatorja e “Proçesit Sportiv” Alesia Bami vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe larg kamerave.

Bukuroshja po kalon pushimet në brigjet e jugut të Shqipërisë. Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit në rrjetet sociale me një foto nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë. Moderatorja shqiptare provokon dhe i la pa frymë fansat.

Ish-velina shkruan “view” duke treguar njëkohësisht dhe linjat e saj trupore.

Image

Alesia Bami njihet si njëra prej femrave më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat