Zyrtarizon lidhjen e re

Sporti

Zyrtarizon lidhjen e re

Më: 18 shkurt 2021 Në ora: 15:28
Zyrtarizon lidhjen e re

Dileta Leota zyrtarizon lidhjen e re me aktorin e njohur turk!

Sy në sy përpara se të jepnin puthjen e parë në sfondin e perëndimit të diellit.

Moderatorja dhe njëkohësisht gazetarja e njohur sportive në median “DAZN”, Dileta Leota ka publikuar në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”, foton e parë me aktorin e njohur turk Xhan Jaman, duke zyrtarizuar lidhjen e tyre në ditën e Shën Valentinit.

Gjatë publikimit të kësaj fotoje Dileta ka marrë shumë pëlqime duke parë dhe çastin romantik që ndau me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat