Këta janë personat e dyshuar të cilët e rrahën sportistin Flamur Grabovci

Sporti

Këta janë personat e dyshuar të cilët e rrahën sportistin Flamur Grabovci

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 17:16
Flamur Grabovci

Dje rreth orës 17:50 është sulmuar fizikisht Bodybuilderi gjilanas, Flamur Grabovci.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Gjilan, togeri Ismet Hashani i cili tha se sot ka ndodhur një rrahje mes disa personave në Gjilan.

Hashani tha se në lidhje për këtë rast janë arrestuar 3 persona të cilet me urdhër të prokurorit janë ndaluar për 48 orë.

Image
Besim Tahiri i njohur si “Qeqeni” dhe Ardian Tahiri

Siç mësohet dy nga personat e ndaluar janë Besim Tahiri i njohur si “Qeqeni” dhe Ardian Tahiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat