Krasniqi shpreh gatishmërinë për të mbështetur komunitetin e taekwondosë

Sporti

Krasniqi shpreh gatishmërinë për të mbështetur komunitetin e taekwondosë

Më: 15 prill 2021 Në ora: 18:28
Krasniqi shpreh gatishmërinë për të mbështetur komunitetin e taekwondosë

Në vazhdën e takimeve me drejtues të federatave, presidenti Ismet Krasniqi, ka pritur sot drejtuesit e Federatës së Taekwondosë së Kosovës (FTK).

Drejtuesit e FTK-së, të udhëhequr nga kryetari i ri, Bekim Govori, uruan presidentin Krasniqi për marrjen e udhëheqjes së KOK-ut.

Të dyja palët diskutuan për mundësitë e bashkëpunimit mes KOK-ut dhe Federatës së Taekwondosë së Kosovës, për çka Krasniqi shprehu gatishmërinë për të mbështetur komunitetin e taekwondosë, por edhe të federatave tjera.

Ata biseduan për shumë gjëra në interes të këtij sporti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat